Mobilní aplikace Plus Care motivuje uživatele v péči o zdraví a zjednodušeně nabízí benefity českého zdravotnictví v oblasti prevence. 

V aplikaci Plus Care může uživatel využít kalendář preventivních prohlídek, ale i vyhledávání zdravotnických zařízení primární péče. Najdete tam rovněž přehled příspěvků z fondu prevence od zdravotní pojišťovny. V neposlední řadě aplikace nabízí zaměstnavatelům možnost informovat zaměstnance o HR benefitech a firemní výzvu, která podpoří zdraví zaměstnanců a utuží pracovní kolektiv.

,,Již brzy plánujeme spustit digitalizovanou lékárničku, očkovací průkaz a vytvořit speciální programy pro pacienty s chronickými chorobami. Obecně Plus Care zjednodušuje život lidí a pacientů pomocí technologií,” říká Martin Urx, ředitel projektu Plus Care.

Plus Care díky své univerzálnosti cílí na různé skupiny klientů. Od zdravotních pojišťoven po poskytovatelé zdravotní péče nebo farmaceutické společnosti. Zároveň ale také roste zájem velkých zaměstnavatelů o prevenci a zlepšování zdraví svých zaměstnanců. Právě proto Plus Care nabízí týmovou soutěž pro zaměstnance, která je jak rozpohybuje, tak utuží jejich kolektiv.

Pro čtenáře ozdravotnictví.cz jsme využili spolupráce s aplikací Plus Care a připravili si pro vás krokovou soutěž o zajímavé ceny. Soutěž běží už od 1.6., ale stále máte možnost se připojit, protože kroky se dají nahrát do aplikace i zpětně. Pojďte udělat krok pro své zdraví, využijte kód “ozplus” a zapojte se! Více informací o pravidlech a jak se připojit čtěte zde: https://www.pluscare.cz/soutez-ozdravotnictvi

Článek vznikl ve spolupráci s Plus Care.

20.6.2022

zdroj: Ozdravotnictví.cz


Další články

Na přehled všech zpráv