Nový rok začíná portál ozdravotnictví.cz se změnami v redakci zřízením redakční rady. Nadále tak zůstává nezávislým on-line médiem a dál bude rozšiřovat okruh přispěvatelů.

ozdravotnictvi.cz

 

Předsedou redakční rady se stal Ing. Vladimír Drvota, předseda Sdružení Soukromých nemocnic České republiky. Dalšími čestnými členy jsou Ing. Ladislav Friedrich, CSc., prezident Svazu zdravotních pojišťoven, Mgr. Jana Hlaváčová, členka výkonného výboru Evropské MS platformy (EMSP), a Mgr. Renáta Randová, provozní ředitelka a hlavní sestra v Perfect clinic – Centrum estetické medicíny.

Redakční rada je poradním orgánem portálu, který se zároveň podílí na jeho tvorbě. V rámci své činnosti bude iniciovat témata či se vyjadřovat k tématům kontroverzním. Obecně pak bude v obsahové rovině vyhodnocovat provoz a fungování ozdravotnictví.cz. Cílem je dále posílit nezávislost a kredit, který portál ozdravotnictví.cz za více jak 5 let svého fungování získal.

O portálu ozdravotnictví.cz

Portál ozdravotnictví.cz je nezávislé internetové médium. Každý den přináší zpravodajství z oblasti zdravotnictví – informace o inovacích v medicíně, komentáře ke zdravotnickému systému a dostupnosti léčby. Kromě zpravodajství poskytuje i prostor pro komentáře a názory týkající se zdravotnictví, nejen v rámci webového portálu na www.ozdravotnictvi.cz, ale i velmi sledovaných profilů na Facebooku a Twitteru.

19.1.2017

zdroj: Ozdravotnictví.cz


Další články

Na přehled všech zpráv