V únoru nastoupila na pozici ředitelky prodeje ve skupině PrimeCell Dr. Šárka Vitásková. Bude odpovědná za řízení celého obchodního teamu a prodeje všech produktů společnosti v České republice, Slovensku a Polsku.

Šárka Vitásková/PrimeCell

Do skupiny PrimeCell nastupuje po sedmnácti úspěšných letech strávených ve farmaceutické společnosti Zentiva, kde působila na postu ředitelky medicínských reprezentantů pro Českou a Slovenskou republiku a byla též lektorkou nové prodejní metodiky. Významně se podílela na uvedení TOP 4 preparátů s největším růstovým potenciálem na český trh a přispěla k rozšíření cenově dostupných moderních léčiv mezi české pacienty. Byla oceněna titulem „Nejlepší manažerka Zentivy“ .

MVDr. Vitásková vystudovala Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně. Za svou práci získala řadu ocenění a je držitelkou několika certifikátů v oblasti řízení a managementu; v roce 2010 byla na celosvětovém setkání zaměstnanců Sanofi group v Paříži vyhlášena nejlepší manažerkou Zentivy pro Českou republiku.

PrimeCell Advanced Therapy a.s. je biotechnologická společnost specializující se na buněčnou terapii a tkáňové inženýrství. Investuje do vývoje léčivých přípravků, využívajících přirozených regenerativních vlastností tkání, buněk a jejich součástí, které zvyšují kvalitu života a posouvají hranice standardní léčby.

26.2.2017

zdroj: PrimeCell Therapeutics a.s.


Další články

Na přehled všech zpráv