Ve světě plném znečištění a stresu je stále těžší udržet zdravý životní styl. Avšak, existuje jednoduchý, ale účinný způsob, jak podpořit své zdraví a současně chránit životní prostředí: Vodíková voda. Inovativní jednotka MOWO AQUA nabízí řešení pitného režimu pro lidské zdraví a šetří i životní prostředí, zároveň má spoustu dalších benefitů.

Benefity vodíkové vody

1. Zlepšení zdraví a vitality: Vodíková voda obsahuje vyšší koncentraci molekulárního vodíku, který má silné antioxidační vlastnosti. Antioxidanty bojují proti volným radikálům v těle, což může snížit riziko onemocnění, zpomalit proces stárnutí a zlepšit celkové zdraví a vitalitu.

2. Podpora imunitního systému: Díky své schopnosti neutralizovat volné radikály může vodíková voda podporovat imunitní systém, což vede k menšímu výskytu nachlazení, chřipky a jiných infekcí.

3. Zlepšení výkonu při tréninku: Vodíková voda může pomoci snížit únavu a zlepšit regeneraci svalů po fyzickém cvičení, což vede k lepšímu výkonu při tréninku a rychlejšímu dosažení cílů.

4. Posílení kognitivních schopností: Některé studie naznačují, že konzumace vodíkové vody může mít pozitivní vliv na kognitivní funkce mozku, jako je paměť, pozornost a učení.

5. Udržitelnost: Používání vodíkové vody místo plastových lahví nejenže snižuje množství odpadu plastů, ale také šetří přírodní zdroje vody, které jsou potřebné k výrobě lahví a k jejich dopravě.

6. Ekonomické úspory: Investice do zařízení MOWO AQUA na výrobu vodíkové vody se může na první pohled zdát jako nákladná záležitost, ale dlouhodobě šetříte peníze, které byste jinak utratili za pravidelný nákup lahví vody.

Jednoduché používání

Získat vodíkovou vodu do svého životního stylu je snadné. Jednotka MOWO AQUA umožní jednoduchý přísun vodíkové vody. Stačí naplnit zařízení běžnou vodou a po krátké době si můžete vychutnat osvěžující a zdravou vodíkovou vodu. Má hned několik funkcí teploty vody a její jednoduché používání vás hned navede, jak přístroj používat. Téměř každá domácnost má kávovar a do budoucna bude mít téměř každá domácnost jednotku na vodu, jdete s dobou a navštivte nás web www.mowoaqua.cz, kde si můžete jednotku na vodu hned objednat.

Ušetření peněz za plastové lahve

Kupování vody v plastových lahvích může být nejen finančně náročné, ale také nepříznivé pro životní prostředí. Koho baví tahat stále těžké lahve nebo barely s vodou? Mnoho lidí se přiklání k MOWO AQUA jako ekologické alternativě a jednouchému řešení zdravému pitnému režimu. Investice do zařízení na výrobu vodíkové vody se tak může rychle vyplatit, přičemž v dlouhodobém horizontu ušetříte nemalé finanční prostředky, které byste jinak utratili za plastové lahve.

Ekonomické úspory a ekologický přínos

Investice do zařízení na výrobu vodíkové vody se může zdát jako inicialní náklad, ale dlouhodobě vás ušetří finančních prostředků, které byste jinak utratili za plastové lahve s vodou. Navíc tím, že používáte vodíkovou vodu, snižujete množství odpadu plastů a mikroplastů, které se běžně nacházejí ve balené vodě.

Rozdíl v měření tvrdosti Vody

Jelikož pravidelně provádíme měření vody, jak v domácnostech, tak kancelářích, můžeme často vidět obrovský a viditelný rozdíl kvality vody. Napište nám pro měření vody i u vás doma info@mowoaqua.cz ukážeme vám rozdíl vodíkové vody a kohoutkové a už nikdy nebude chtít pít jinou vodu.

Antioxidace a vodíková voda

Antioxidace je přirozený obranný proces našeho organismu proti škodlivým látkám zvaným volné radikály. Volné radikály jsou látky, které mají schopnost poškozovat zdravé buňky v našem těle. Jsou to reaktivní formy kyslíku, které mají nespárované atomy. Nejnebezpečnějším typem volného radikálu je hydroxylový radikál, který je zodpovědný až za 90 % nemocí. Vodíková voda má jedinečnou schopnost vázat volné radikály a čistit organismus díky vysokému negativnímu REDOX faktoru. Studie naznačují, že pití vodíkové vody může snížit oxidační stres, zabránit oxidaci lipidů, chránit DNA před poškozením a podporovat zdraví imunitního systému. Navíc má vodíková voda protizánětlivé účinky a působí proti vzniku nádorových onemocnění.

Vodíkové částice a selektivita

Vodík je nejmenší a nejsilnější prvek v celém vesmíru. Jeho atomové číslo je 1 a atomová hmotnost je 1,00794 jednotky. Vodíková voda, získaná elektrolýzou, je považována za nejzdravější na světě díky svým unikátním vlastnostem. Jedním z klíčových rozdílů mezi vodíkovou vodou a jinými formami antioxidantů je schopnost vodíku pronikat hematoencefalickou bariérou, což bylo potvrzeno vědeckými studiemi.

11.4.2024

zdroj:


Další články

Na přehled všech zpráv